Продукція > AVX > CG21AS45K474MR
CG21AS45K474MR
CG21AS45K474MR AVX
RLCapGuard-971544.pdf
Виробник: AVX
ESD Suppressors / TVS Diodes 45Vdc 0.6J 200A 0.47uF AEC-Q200
на замовлення 738 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук