CGJ4J3X7R1C335K TDK Corporation
Виробник: TDK Corporation
Description: CAP CER 3.3UF 16V X7R 0805
Tolerance: ±10%
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 16V
Package / Case: 0805 (2012 Metric)
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Automotive
Ratings: AEC-Q200
Thickness (Max): 0.057" (1.45mm)
Capacitance: 3.3 µF
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 3.3UF 16V X7R 0805, Tolerance: ±10%, Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 16V, Package / Case: 0805 (2012 Metric), Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: Automotive, Ratings: AEC-Q200, Thickness (Max): 0.057" (1.45mm), Capacitance: 3.3 µF.