Продукція > TDK > CGJ5L4C0G2H822J160AA
CGJ5L4C0G2H822J160AA
CGJ5L4C0G2H822J160AA TDK
mlcc_highreliability_midvoltage_en.pdf?ref_disty=digikey
Виробник: TDK
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT CGJ 1206 500V 8200pF 5% T:1.6mm AEC-Q200
на замовлення 1654 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CGJ5L4C0G2H822J160AA CGJ5L4C0G2H822J160AA Виробник : TDK Corporation mlcc_highreliability_midvoltage_en.pdf?ref_disty=digikey Description: CAP CER 8200PF 500V C0G 1206