Продукція > COOLGEAR > CGL-4P150BRD
CGL-4P150BRD
CGL-4P150BRD Coolgear
CGL-4P150BRD_Technical-Data-Sheet-06-250609.pdf
Виробник: Coolgear
Description: BATT CHARGER OPEN FRAME
Packaging: Bag
Size / Dimension: 6.85" L x 2.43" W x 0.69" H (173.99mm x 61.72mm x 17.53mm)
Function: USB Type-C Power Delivery (PD)
Voltage - Input: 12V
Type: Reference Design
Contents: Board(s)
Termination Style: USB A Receptacle (4), USB C Receptacle (4)
Battery Chemistry: Mobile Devices
Power - Max: 150W
Primary Attributes: 12V Input Voltage
Secondary Attributes: ESD Protection, USB Interface(s)
Embedded: No
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: BATT CHARGER OPEN FRAME, Packaging: Bag, Size / Dimension: 6.85" L x 2.43" W x 0.69" H (173.99mm x 61.72mm x 17.53mm), Function: USB Type-C Power Delivery (PD), Voltage - Input: 12V, Type: Reference Design, Contents: Board(s), Termination Style: USB A Receptacle (4), USB C Receptacle (4), Battery Chemistry: Mobile Devices, Power - Max: 150W, Primary Attributes: 12V Input Voltage, Secondary Attributes: ESD Protection, USB Interface(s), Embedded: No.