Продукція > KEMET > CGP1C130KLSDAAWL35
CGP1C130KLSDAAWL35
CGP1C130KLSDAAWL35 KEMET
KEM_C1127_CGP
Виробник: KEMET
Description: CER DISC 13PF 8000 SL 10%
Tolerance: ±10%
Lead Style: Straight
Features: High Voltage
Packaging: Bag
Voltage - Rated: 8000V (8kV)
Package / Case: Radial, Disc
Temperature Coefficient: SL
Size / Dimension: 0.394" Dia (10.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -25°C ~ 85°C
Applications: Bypass, Decoupling
Lead Spacing: 0.394" (10.00mm)
Height - Seated (Max): 0.512" (13.00mm)
Capacitance: 13 pF
Написати відгук
Description: CER DISC 13PF 8000 SL 10%, Tolerance: ±10%, Lead Style: Straight, Features: High Voltage, Packaging: Bag, Voltage - Rated: 8000V (8kV), Package / Case: Radial, Disc, Temperature Coefficient: SL, Size / Dimension: 0.394" Dia (10.00mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -25°C ~ 85°C, Applications: Bypass, Decoupling, Lead Spacing: 0.394" (10.00mm), Height - Seated (Max): 0.512" (13.00mm), Capacitance: 13 pF.