Продукція > KEMET > CGP1C150KKSDBA7301
CGP1C150KKSDBA7301
CGP1C150KKSDBA7301 KEMET
KEM_C1127_CGP
Виробник: KEMET
Description: CER DISC 15PF 6000 SL 10%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 6000V (6kV)
Capacitance: 15 pF
Tolerance: ±10%
Lead Style: Formed Leads
Temperature Coefficient: SL
Size / Dimension: 0.295" Dia (7.50mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -25°C ~ 85°C
Applications: Bypass, Decoupling
Lead Spacing: 0.394" (10.00mm)
Height - Seated (Max): 0.453" (11.50mm)
Написати відгук
Description: CER DISC 15PF 6000 SL 10%, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 6000V (6kV), Capacitance: 15 pF, Tolerance: ±10%, Lead Style: Formed Leads, Features: High Voltage, Package / Case: Radial, Disc, Temperature Coefficient: SL, Size / Dimension: 0.295" Dia (7.50mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -25°C ~ 85°C, Applications: Bypass, Decoupling, Lead Spacing: 0.394" (10.00mm), Height - Seated (Max): 0.453" (11.50mm).