Продукція > KEMET > CGP1C750KKSDAAWL35
CGP1C750KKSDAAWL35
CGP1C750KKSDAAWL35 KEMET
KEM_C1127_CGP
Виробник: KEMET
Description: CER DISC 75PF 6000 SL 10%
Packaging: Bag
Tolerance: ±10%
Lead Style: Straight
Features: High Voltage
Voltage - Rated: 6000V (6kV)
Package / Case: Radial, Disc
Temperature Coefficient: SL
Size / Dimension: 0.413" Dia (10.50mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -25°C ~ 85°C
Applications: Bypass, Decoupling
Lead Spacing: 0.394" (10.00mm)
Height - Seated (Max): 0.531" (13.50mm)
Capacitance: 75 pF
Написати відгук
Description: CER DISC 75PF 6000 SL 10%, Packaging: Bag, Tolerance: ±10%, Lead Style: Straight, Features: High Voltage, Voltage - Rated: 6000V (6kV), Package / Case: Radial, Disc, Temperature Coefficient: SL, Size / Dimension: 0.413" Dia (10.50mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -25°C ~ 85°C, Applications: Bypass, Decoupling, Lead Spacing: 0.394" (10.00mm), Height - Seated (Max): 0.531" (13.50mm), Capacitance: 75 pF.