Продукція > KEMET > CGP2C150JKSDCA7301
CGP2C150JKSDCA7301
CGP2C150JKSDCA7301 KEMET
CGP2C150JKSDCA7301
Виробник: KEMET
Description: CER DISC 15PF 6000 SL 5%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 6000V (6kV)
Capacitance: 15 pF
Написати відгук
Description: CER DISC 15PF 6000 SL 5%, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 6000V (6kV), Capacitance: 15 pF.