Продукція > SUSCON > CGS035M100D06PE50V00R
CGS035M100D06PE50V00R
CGS035M100D06PE50V00R Suscon
CGS Series.pdf
Виробник: Suscon
Description: CAP ALUM 10UF 20% 35V SMD
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Radial, Can - SMD
Size / Dimension: 0.197" Dia (5.00mm)
Polarization: Polar
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Lifetime @ Temp.: 1000 Hrs @ 125°C
Surface Mount Land Size: 0.209" L x 0.209" W (5.30mm x 5.30mm)
Height - Seated (Max): 0.236" (6.00mm)
Capacitance: 10 µF
Voltage - Rated: 35 V
Impedance: 1.5 Ohms
Ripple Current @ Low Frequency: 40.5 mA @ 120 Hz
Ripple Current @ High Frequency: 81 mA @ 100 kHz
на замовлення 1000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 19
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP ALUM 10UF 20% 35V SMD, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Radial, Can - SMD, Size / Dimension: 0.197" Dia (5.00mm), Polarization: Polar, Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Lifetime @ Temp.: 1000 Hrs @ 125°C, Surface Mount Land Size: 0.209" L x 0.209" W (5.30mm x 5.30mm), Height - Seated (Max): 0.236" (6.00mm), Capacitance: 10 µF, Voltage - Rated: 35 V, Impedance: 1.5 Ohms, Ripple Current @ Low Frequency: 40.5 mA @ 120 Hz, Ripple Current @ High Frequency: 81 mA @ 100 kHz.