Продукція > VISHAY > CH02016-100RGF
CH02016-100RGF
CH02016-100RGF VISHAY
VISHS56921-1.pdf?hkey=6D3A4C79FDBF58556ACFDE234799DDF0
Виробник: VISHAY
Description: VISHAY - CH02016-100RGF - Widerstand, 100 ohm, CH Series, 02016 [Metrisch 4840], 30 mW, ± 2%, ± 100ppm/°C
tariffCode: 85332100
rohsCompliant: YES
Bauform/Gehäuse des Widerstands: 02016 [Metrisch 4840]
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Widerstandsmontage: Oberflächenmontage
Nennleistung: 30mW
MSL: -
Widerstand: 100ohm
usEccn: EAR99
Widerstandstoleranz: 2%
Temperaturkoeffizient: 100ppm/C
euEccn: NLR
Produktpalette: CH Series
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Frequenz, max.: 50GHz
SVHC: No SVHC (23-Jan-2024)
на замовлення 22 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: VISHAY - CH02016-100RGF - Widerstand, 100 ohm, CH Series, 02016 [Metrisch 4840], 30 mW, ± 2%, ± 100ppm/°C, tariffCode: 85332100, rohsCompliant: YES, Bauform/Gehäuse des Widerstands: 02016 [Metrisch 4840], hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Widerstandsmontage: Oberflächenmontage, Nennleistung: 30mW, MSL: -, Widerstand: 100ohm, usEccn: EAR99, Widerstandstoleranz: 2%, Temperaturkoeffizient: 100ppm/C, euEccn: NLR, Produktpalette: CH Series, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Frequenz, max.: 50GHz, SVHC: No SVHC (23-Jan-2024).