CH0402-100RFNTC
CH0402-100RFNTC Vishay Sfernice
ch.pdf
Виробник: Vishay Sfernice
Description: CH 0402 100U 1% N TR500
Power (Watts): 0.05W, 1/20W
Tolerance: ±1%
Features: RF, High Frequency
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0402 (1005 Metric)
Temperature Coefficient: ±100ppm/°C
Size / Dimension: 0.039" L x 0.024" W (1.00mm x 0.60mm)
Composition: Thin Film
Operating Temperature: -55°C ~ 155°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 0402
Height - Seated (Max): 0.025" (0.63mm)
Resistance: 18 Ohms
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CH 0402 100U 1% N TR500, Power (Watts): 0.05W, 1/20W, Tolerance: ±1%, Features: RF, High Frequency, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0402 (1005 Metric), Temperature Coefficient: ±100ppm/°C, Size / Dimension: 0.039" L x 0.024" W (1.00mm x 0.60mm), Composition: Thin Film, Operating Temperature: -55°C ~ 155°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: 0402, Height - Seated (Max): 0.025" (0.63mm), Resistance: 18 Ohms.