CH0603-240RJNW
CH0603-240RJNW Vishay Sfernice
ch.pdf
Виробник: Vishay Sfernice
Description: RES CH 0603 THIN FILM
Packaging: Tray
Power (Watts): 0.125W, 1/8W
Tolerance: ±5%
Features: RF, High Frequency
Package / Case: 0603 (1608 Metric)
Temperature Coefficient: ±100ppm/°C
Size / Dimension: 0.060" L x 0.030" W (1.52mm x 0.76mm)
Composition: Thin Film
Operating Temperature: -55°C ~ 155°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 0603
Height - Seated (Max): 0.025" (0.63mm)
Resistance: 240 Ohms
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RES CH 0603 THIN FILM, Packaging: Tray, Power (Watts): 0.125W, 1/8W, Tolerance: ±5%, Features: RF, High Frequency, Package / Case: 0603 (1608 Metric), Temperature Coefficient: ±100ppm/°C, Size / Dimension: 0.060" L x 0.030" W (1.52mm x 0.76mm), Composition: Thin Film, Operating Temperature: -55°C ~ 155°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: 0603, Height - Seated (Max): 0.025" (0.63mm), Resistance: 240 Ohms.