CH3R6105VF-ZJ
CH3R6105VF-ZJ CDA (Zhifengwei Technology)
Bus_Elx_DS_4029_CH_Series.pdf
Виробник: CDA (Zhifengwei Technology)
Description: CAP 1.0F -20% +80% 3.6V T/V
Tolerance: -20%, +80%
Packaging: Box
Package / Case: Axial, Can - Vertical
Size / Dimension: 0.748" Dia (19.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -25°C ~ 85°C
Lead Spacing: 0.197" (5.00mm)
Termination: PC Pins
Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 85°C
Height - Seated (Max): 0.807" (20.50mm)
Capacitance: 1 F
Voltage - Rated: 3.6 V
на замовлення 1897 шт:
Написати відгук
Description: CAP 1.0F -20% +80% 3.6V T/V, Tolerance: -20%, +80%, Packaging: Box, Package / Case: Axial, Can - Vertical, Size / Dimension: 0.748" Dia (19.00mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -25°C ~ 85°C, Lead Spacing: 0.197" (5.00mm), Termination: PC Pins, Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 85°C, Height - Seated (Max): 0.807" (20.50mm), Capacitance: 1 F, Voltage - Rated: 3.6 V.