CH3R6155CF-ZJ
CH3R6155CF-ZJ CDA (Zhifengwei Technology)
Bus_Elx_DS_4029_CH_Series.pdf
Виробник: CDA (Zhifengwei Technology)
Description: CAP 1.5F -20% +80% 3.6V T/C
Tolerance: -20%, +80%
Packaging: Box
Package / Case: Radial, Can
Size / Dimension: 0.846" Dia (21.50mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -25°C ~ 85°C
Lead Spacing: 0.197" (5.00mm)
Termination: PC Pins
Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 85°C
Height - Seated (Max): 0.335" (8.50mm)
Capacitance: 1.5 F
Voltage - Rated: 3.6 V
на замовлення 434 шт:
Написати відгук
Description: CAP 1.5F -20% +80% 3.6V T/C, Tolerance: -20%, +80%, Packaging: Box, Package / Case: Radial, Can, Size / Dimension: 0.846" Dia (21.50mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -25°C ~ 85°C, Lead Spacing: 0.197" (5.00mm), Termination: PC Pins, Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 85°C, Height - Seated (Max): 0.335" (8.50mm), Capacitance: 1.5 F, Voltage - Rated: 3.6 V.