CHA4012BH-10B MEAN WELL USA Inc.
Виробник: MEAN WELL USA Inc.
Description: 12V 0.10A 40*10 BALL 2; 9.35CFM
Packaging: Box
на замовлення 36 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 12V 0.10A 40*10 BALL 2; 9.35CFM, Packaging: Box.
Інші пропозиції CHA4012BH-10B
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CHA4012BH-10B CHA4012BH-10B Виробник : MEAN WELL CHA4012BH_10B-3576207.pdf DC Fans DC Fan 12V 0.1A 40x10mm 9.35CFM