Продукція > EXXELIA TEMEX > CHAS120-101KITD3ROHS
CHAS120-101KITD3ROHS
CHAS120-101KITD3ROHS EXXELIA Temex
6086d63b6d594.pdf
Виробник: EXXELIA Temex
Description: CAP KIT CERAMIC 12PF-100PF 120PC
Tolerance: ±5%
Features: High Q, Low Loss, Ultra Low ESR
Packaging: Box
Voltage - Rated: 200 ~ 250V
Capacitance Range: 12pF ~ 100pF
Quantity: 120 Pieces (12 Values - 10 Each)
Kit Type: Ceramic
Applications: RF, Microwave, High Frequency
Packages Included: 0505 (1313 Metric)
Part Status: Active
на замовлення 1 шт:
Написати відгук
Description: CAP KIT CERAMIC 12PF-100PF 120PC, Tolerance: ±5%, Features: High Q, Low Loss, Ultra Low ESR, Packaging: Box, Voltage - Rated: 200 ~ 250V, Capacitance Range: 12pF ~ 100pF, Quantity: 120 Pieces (12 Values - 10 Each), Kit Type: Ceramic, Applications: RF, Microwave, High Frequency, Packages Included: 0505 (1313 Metric), Part Status: Active.