Продукція > CINCON > CHB100W-24S05N-DIN
CHB100W-24S05N-DIN
CHB100W-24S05N-DIN Cincon
Виробник: Cincon
DC/DC Converters - DIN Rail Mount DC-DC Converter, Half Brick with Heatsink, DIN Mount, 100 Watt, 4:1 Input Range, Single Output, 24VDC Input, 100uF/100V, 5VDC Output, Negative Logic
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук