Продукція > CINCON > CHB100W-48S24N-DIN
CHB100W-48S24N-DIN
CHB100W-48S24N-DIN Cincon
Виробник: Cincon
Isolated DC/DC Converters - DIN Rail Mount DC-DC Converter, Half Brick with Heatsink, DIN Mount, 100 Watt, 4:1 Input Range, Single Output, 48VDC Input, 47uF/100V, 24VDC Output, Negative Logic
Написати відгук