CHB200-48S12
CHB200-48S12 Cincon Electronics Co. LTD
index_en.php
Виробник: Cincon Electronics Co. LTD
Description: DC DC CONVERTER 12V 200W
Packaging: Box
Features: Remote On/Off, OCP, OTP, OVP, SCP, UVLO
Package / Case: Half Brick
Size / Dimension: 2.40" L x 2.28" W x 0.50" H (61.0mm x 57.9mm x 12.7mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Isolated Module
Operating Temperature: -40°C ~ 100°C (With Derating)
Applications: ITE (Commercial)
Voltage - Input (Max): 75V
Approval Agency: CE
Efficiency: 93%
Current - Output (Max): 16.7A
Supplier Device Package: Half Brick
Voltage - Input (Min): 36V
Voltage - Output 1: 12V
Control Features: Enable, Active High
Power (Watts): 200 W
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 1.5 kV
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DC DC CONVERTER 12V 200W, Packaging: Box, Features: Remote On/Off, OCP, OTP, OVP, SCP, UVLO, Package / Case: Half Brick, Size / Dimension: 2.40" L x 2.28" W x 0.50" H (61.0mm x 57.9mm x 12.7mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Isolated Module, Operating Temperature: -40°C ~ 100°C (With Derating), Applications: ITE (Commercial), Voltage - Input (Max): 75V, Approval Agency: CE, Efficiency: 93%, Current - Output (Max): 16.7A, Supplier Device Package: Half Brick, Voltage - Input (Min): 36V, Voltage - Output 1: 12V, Control Features: Enable, Active High, Power (Watts): 200 W, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 1.5 kV.