Продукція > CINCON > CHB200W-110S12N
CHB200W-110S12N Cincon
Datasheet_CHB200W_110S.pdf
Виробник: Cincon
DC/DC Converters - Through Hole
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: DC/DC Converters, Description: Converter: DC/DC; 200.4W; Uin: 0.11kVDC; Uout: 12VDC; Iin: 10mA; THT, Type of converter: DC/DC, Power: 200.4W, Input voltage: 0.11kV DC, Output voltage: 12V DC, Input current: 10mA, Output current: 16.7A, Case: Half Brick, Mounting: THT, Manufacturer series: CHB200W-110S, Body dimensions: 61x57.9x12.7mm, Efficiency: 91%, Operating temperature: -40...100°C, Insulation voltage: 3kV DC, Number of outputs: 1, Application: industry; power grid; telecommunication, Additional functions: remote ON/OFF control, Supply voltage: 43...160V DC.
Інші пропозиції CHB200W-110S12N
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CHB200W-110S12N Виробник : CINCON Datasheet-CHB200W-110S.pdf Category: DC/DC Converters
Description: Converter: DC/DC; 200.4W; Uin: 0.11kVDC; Uout: 12VDC; Iin: 10mA; THT
Type of converter: DC/DC
Power: 200.4W
Input voltage: 0.11kV DC
Output voltage: 12V DC
Input current: 10mA
Output current: 16.7A
Case: Half Brick
Mounting: THT
Manufacturer series: CHB200W-110S
Body dimensions: 61x57.9x12.7mm
Efficiency: 91%
Operating temperature: -40...100°C
Insulation voltage: 3kV DC