CHB200W-24S12N-C Cincon Electronics Co. LTD
Виробник: Cincon Electronics Co. LTD
Description: BRICK DC-DC I/P:10-36VDC O/P:12V
Features: Adjustable Output, Remote On/Off
Packaging: Tray
Package / Case: Half Brick
Size / Dimension: 2.40" L x 2.28" W x 0.52" H (61.0mm x 57.9mm x 13.2mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Isolated Module
Operating Temperature: -40°C ~ 100°C
Applications: ITE (Commercial)
Voltage - Input (Max): 36V
Approval Agency: CE, cURus
Efficiency: 86%
Current - Output (Max): 16.7A
Supplier Device Package: Half Brick
Voltage - Input (Min): 10V
Voltage - Output 1: 12V
Control Features: Enable, Active Low
Power (Watts): 200 W
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 1.5 kV
Standard Number: 60950-1
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: BRICK DC-DC I/P:10-36VDC O/P:12V, Features: Adjustable Output, Remote On/Off, Packaging: Tray, Package / Case: Half Brick, Size / Dimension: 2.40" L x 2.28" W x 0.52" H (61.0mm x 57.9mm x 13.2mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Isolated Module, Operating Temperature: -40°C ~ 100°C, Applications: ITE (Commercial), Voltage - Input (Max): 36V, Approval Agency: CE, cURus, Efficiency: 86%, Current - Output (Max): 16.7A, Supplier Device Package: Half Brick, Voltage - Input (Min): 10V, Voltage - Output 1: 12V, Control Features: Enable, Active Low, Power (Watts): 200 W, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 1.5 kV, Standard Number: 60950-1.