CHB200W-48S28
CHB200W-48S28 Cincon Electronics Co. LTD
Datasheet-CHB200W.pdf
Виробник: Cincon Electronics Co. LTD
Description: DC DC CONVERTER 28V 200W
Features: Remote On/Off, OCP, OTP, OVP, SCP, UVLO
Packaging: Tray
Package / Case: Half Brick
Size / Dimension: 2.40" L x 2.28" W x 0.52" H (61.0mm x 57.9mm x 13.2mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Isolated Module
Operating Temperature: -40°C ~ 100°C (With Derating)
Applications: ITE (Commercial)
Voltage - Input (Max): 75V
Approval Agency: CE, cURus
Efficiency: 89%
Current - Output (Max): 7.14A
Supplier Device Package: Half Brick
Voltage - Input (Min): 18V
Voltage - Output 1: 28V
Control Features: Enable, Active High
Part Status: Active
Power (Watts): 200 W
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 1.5 kV
Standard Number: 60950-1
на замовлення 17 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DC DC CONVERTER 28V 200W, Features: Remote On/Off, OCP, OTP, OVP, SCP, UVLO, Packaging: Tray, Package / Case: Half Brick, Size / Dimension: 2.40" L x 2.28" W x 0.52" H (61.0mm x 57.9mm x 13.2mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Isolated Module, Operating Temperature: -40°C ~ 100°C (With Derating), Applications: ITE (Commercial), Voltage - Input (Max): 75V, Approval Agency: CE, cURus, Efficiency: 89%, Current - Output (Max): 7.14A, Supplier Device Package: Half Brick, Voltage - Input (Min): 18V, Voltage - Output 1: 28V, Control Features: Enable, Active High, Part Status: Active, Power (Watts): 200 W, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 1.5 kV, Standard Number: 60950-1.