Продукція > CINCON > CHB300-300S05-CMFC
CHB300-300S05-CMFC CINCON
CHB300-300SXX-CMFC-D-series.pdf
Виробник: CINCON
Category: DC/DC Converters
Description: Converter: DC/DC; 300W; Uin: 0.3kVDC; Uout: 5VDC; Iout: 60A; THT
Power: 300W
Output voltage: 5V DC
Output current: 60A
Number of outputs: 1
Operating temperature: -40...100°C
Efficiency: 88.5%
Input voltage: 0.3kV DC
Insulation voltage: 3kV DC
Type of converter: DC/DC
Mounting: THT
Application: industry
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: DC/DC Converters, Description: Converter: DC/DC; 300W; Uin: 0.3kVDC; Uout: 5VDC; Iout: 60A; THT, Power: 300W, Output voltage: 5V DC, Output current: 60A, Number of outputs: 1, Operating temperature: -40...100°C, Efficiency: 88.5%, Input voltage: 0.3kV DC, Insulation voltage: 3kV DC, Type of converter: DC/DC, Mounting: THT, Application: industry.