CHB300W-110S3V3-CMFC Cincon Electronics Co. LTD
Виробник: Cincon Electronics Co. LTD
Description: RAILWAY BRICK DC-DC CHB300W-110S
Power (Watts): 198W
Packaging: Tray
Size / Dimension: 6.50" L x 3.00" W x 1.52" H (165.0mm x 76.2mm x 38.5mm)
Mounting Type: Chassis Mount
Type: Open Frame
Operating Temperature: -40°C ~ 100°C (With Derating)
Applications: ITE (Commercial)
Voltage - Input (Max): 160V
Approval Agency: CE, UKCA
Efficiency: 85%
Current - Output (Max): 60A
Voltage - Input (Min): 43V
Voltage - Output 1: 3.3V
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 3 kV
Standard Number: 60950-1; 62368-1
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RAILWAY BRICK DC-DC CHB300W-110S, Power (Watts): 198W, Packaging: Tray, Size / Dimension: 6.50" L x 3.00" W x 1.52" H (165.0mm x 76.2mm x 38.5mm), Mounting Type: Chassis Mount, Type: Open Frame, Operating Temperature: -40°C ~ 100°C (With Derating), Applications: ITE (Commercial), Voltage - Input (Max): 160V, Approval Agency: CE, UKCA, Efficiency: 85%, Current - Output (Max): 60A, Voltage - Input (Min): 43V, Voltage - Output 1: 3.3V, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 3 kV, Standard Number: 60950-1; 62368-1.