CHE75W-24S15-DIN Cincon Electronics Co. LTD
Виробник: Cincon Electronics Co. LTD
Description: DC/DC DIN RAIL SUPPLY 15V 75W
Power (Watts): 75W
Features: Adjustable Output, Remote On/Off, Remote Sense
Packaging: Box
Size / Dimension: 3.98" L x 2.54" W x 1.03" H (101.2mm x 64.6mm x 26.2mm)
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C (With Derating)
Applications: ITE (Commercial)
Input Type: DC
Approval Agency: CE, cURus
Efficiency: 91.5%
Current - Output (Max): 5A
Voltage - Output 1: 15V
Part Status: Active
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 1.5 kV
DC Voltage - Input (Min): 9V
DC Voltage - Input (Max): 36V
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DC/DC DIN RAIL SUPPLY 15V 75W, Power (Watts): 75W, Features: Adjustable Output, Remote On/Off, Remote Sense, Packaging: Box, Size / Dimension: 3.98" L x 2.54" W x 1.03" H (101.2mm x 64.6mm x 26.2mm), Operating Temperature: -40°C ~ 105°C (With Derating), Applications: ITE (Commercial), Input Type: DC, Approval Agency: CE, cURus, Efficiency: 91.5%, Current - Output (Max): 5A, Voltage - Output 1: 15V, Part Status: Active, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 1.5 kV, DC Voltage - Input (Min): 9V, DC Voltage - Input (Max): 36V.