Продукція > BOURNS INC. > CHF11050CBF500L
CHF11050CBF500L
CHF11050CBF500L Bourns Inc.
CHF11050CBF.pdf
Виробник: Bourns Inc.
Description: RES CHAS MNT 50 OHM 5% 400W
Packaging: Bulk
Package / Case: Flat Box, Terminator
Mounting Type: Flange Mount
Function: Power Module
Frequency: 0Hz ~ 1GHz
Part Status: Obsolete
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RES CHAS MNT 50 OHM 5% 400W, Packaging: Bulk, Package / Case: Flat Box, Terminator, Mounting Type: Flange Mount, Function: Power Module, Frequency: 0Hz ~ 1GHz, Part Status: Obsolete.