Продукція > BOURNS INC. > CHF12545DBF500L
CHF12545DBF500L
CHF12545DBF500L Bourns Inc.
Виробник: Bourns Inc.
Description: RES CHAS MNT 50 OHM 5% 500W
Function: Power Module
Frequency: 0Hz ~ 1GHz
Part Status: Active
Написати відгук
Description: RES CHAS MNT 50 OHM 5% 500W, Packaging: Tray, Package / Case: Flat Box, Terminator, Mounting Type: Flange Mount, Function: Power Module, Frequency: 0Hz ~ 1GHz, Part Status: Active.