Продукція > BOURNS INC. > CHF190104KBF250R
CHF190104KBF250R Bourns Inc.
Виробник: Bourns Inc.
Description: RES CHAS MNT 25 OHM 5% 1000W
Packaging: Tray
Function: Power Module
Frequency: 0Hz ~ 1GHz
Написати відгук
Description: RES CHAS MNT 25 OHM 5% 1000W, Packaging: Tray, Package / Case: Flat Box, Terminator, Mounting Type: Flange Mount, Function: Power Module, Frequency: 0Hz ~ 1GHz.