Продукція > BOURNS INC. > CHF190104KBF500L
CHF190104KBF500L
CHF190104KBF500L Bourns Inc.
CHF190104KBF500L_1.jpg
Виробник: Bourns Inc.
Description: RES CHAS MNT 50 OHM 5% 1000W
Function: Power Module
Frequency: 0Hz ~ 1GHz
Написати відгук
Description: RES CHAS MNT 50 OHM 5% 1000W, Packaging: Tray, Package / Case: Flat Box, Terminator, Mounting Type: Flange Mount, Function: Power Module, Frequency: 0Hz ~ 1GHz.