Продукція > BOURNS INC. > CHF2010CNP101RX
CHF2010CNP101RX
CHF2010CNP101RX Bourns Inc.
Виробник: Bourns Inc.
Description: RES SMD 100 OHM 5% 10W 2010
Power (Watts): 10W
Tolerance: ±5%
Features: RF, High Frequency
Packaging: Bulk
Package / Case: 2010 (5025 Metric)
Size / Dimension: 0.209" L x 0.106" W (5.30mm x 2.70mm)
Composition: Thick Film
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 2010
Height - Seated (Max): 0.039" (0.99mm)
Resistance: 100 Ohms
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RES SMD 100 OHM 5% 10W 2010, Power (Watts): 10W, Tolerance: ±5%, Features: RF, High Frequency, Packaging: Bulk, Package / Case: 2010 (5025 Metric), Size / Dimension: 0.209" L x 0.106" W (5.30mm x 2.70mm), Composition: Thick Film, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: 2010, Height - Seated (Max): 0.039" (0.99mm), Resistance: 100 Ohms.