Продукція > BOURNS INC. > CHF3020CBF500L
CHF3020CBF500L
CHF3020CBF500L Bourns Inc.
CHF3020CBF.pdf
Виробник: Bourns Inc.
Description: RES CHAS MNT 50 OHM 5% 10W
Packaging: Bulk
Function: Power Module
Frequency: 0Hz ~ 2GHz
Part Status: Obsolete
Написати відгук
Description: RES CHAS MNT 50 OHM 5% 10W, Packaging: Bulk, Package / Case: Flat Box, Terminator, Mounting Type: Flange Mount, Function: Power Module, Frequency: 0Hz ~ 2GHz, Part Status: Obsolete.