Продукція > BOURNS INC. > CHF3020CBF500R
CHF3020CBF500R
CHF3020CBF500R Bourns Inc.
CHF3020CBF.pdf
Виробник: Bourns Inc.
Description: RES CHAS MNT 50 OHM 5% 10W
Packaging: Bulk
Power (Watts): 10W
Tolerance: ±5%
Lead Style: Tab
Features: RF, High Frequency
Package / Case: Axial
Size / Dimension: 0.300" L x 0.200" W (7.62mm x 5.08mm)
Composition: Thick Film
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C
Mounting Feature: Flanges
Coating, Housing Type: Aluminum Oxide
Height - Seated (Max): 0.146" (3.70mm)
Part Status: Obsolete
Resistance: 50 Ohms
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RES CHAS MNT 50 OHM 5% 10W, Packaging: Bulk, Power (Watts): 10W, Tolerance: ±5%, Lead Style: Tab, Features: RF, High Frequency, Package / Case: Axial, Size / Dimension: 0.300" L x 0.200" W (7.62mm x 5.08mm), Composition: Thick Film, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C, Mounting Feature: Flanges, Coating, Housing Type: Aluminum Oxide, Height - Seated (Max): 0.146" (3.70mm), Part Status: Obsolete, Resistance: 50 Ohms.