Продукція > BOURNS INC. > CHF3523DNT500LW
CHF3523DNT500LW
CHF3523DNT500LW Bourns Inc.
CHF3523xNT500LW.pdf
Виробник: Bourns Inc.
Description: RES SMD 50 OHM 5% 100W 3523
Power (Watts): 100W
Tolerance: ±5%
Features: RF, High Frequency
Packaging: Bulk
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.350" L x 0.230" W (8.89mm x 5.84mm)
Composition: Thick Film
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 3523
Height - Seated (Max): 0.039" (1.00mm)
Resistance: 50 Ohms
Написати відгук
Description: RES SMD 50 OHM 5% 100W 3523, Power (Watts): 100W, Tolerance: ±5%, Features: RF, High Frequency, Packaging: Bulk, Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.350" L x 0.230" W (8.89mm x 5.84mm), Composition: Thick Film, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: 3523, Height - Seated (Max): 0.039" (1.00mm), Resistance: 50 Ohms.