Продукція > BOURNS INC. > CHF5225CBF500L
CHF5225CBF500L Bourns Inc.
CHF5225CBF500L.pdf
Виробник: Bourns Inc.
Description: RES CHAS MNT 50 OHM 5% 60W
Packaging: Bulk
Package / Case: Flat Box, Terminator
Mounting Type: Flange Mount
Function: Power Module
Frequency: 0Hz ~ 4GHz
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RES CHAS MNT 50 OHM 5% 60W, Packaging: Bulk, Package / Case: Flat Box, Terminator, Mounting Type: Flange Mount, Function: Power Module, Frequency: 0Hz ~ 4GHz.