Продукція > BOURNS INC. > CHF9838CBF250R
CHF9838CBF250R Bourns Inc.
CHF9838CBF.pdf
Виробник: Bourns Inc.
Description: RES CHAS MNT 25 OHM 5% 250W
Function: Termination
Frequency: 0Hz ~ 3GHz
Написати відгук
Description: RES CHAS MNT 25 OHM 5% 250W, Packaging: Tray, Package / Case: Flat Box, Terminator, Mounting Type: Flange Mount, Function: Termination, Frequency: 0Hz ~ 3GHz, RF Type: General Purpose.