CHM-5R5L104R-TW
CHM-5R5L104R-TW CDA (Zhifengwei Technology)
Bus_Elx_DS_4032_CHM_Series-1.pdf
Виробник: CDA (Zhifengwei Technology)
Description: 5.5V 0.10F 10*5*13 T/L EDLC
Tolerance: 0%, +100%
Packaging: Bag
Package / Case: Radial
Size / Dimension: 0.394" L x 0.197" W (10.00mm x 5.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 65°C
Lead Spacing: 0.228" (5.80mm)
Termination: PC Pins
ESR (Equivalent Series Resistance): 2.1Ohm @ 1kHz
Lifetime @ Temp.: 1500 Hrs @ 65°C
Height - Seated (Max): 0.551" (14.00mm)
Capacitance: 100 mF
Voltage - Rated: 5.5 V
на замовлення 1186 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 5.5V 0.10F 10*5*13 T/L EDLC, Tolerance: 0%, +100%, Packaging: Bag, Package / Case: Radial, Size / Dimension: 0.394" L x 0.197" W (10.00mm x 5.00mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 65°C, Lead Spacing: 0.228" (5.80mm), Termination: PC Pins, ESR (Equivalent Series Resistance): 2.1Ohm @ 1kHz, Lifetime @ Temp.: 1500 Hrs @ 65°C, Height - Seated (Max): 0.551" (14.00mm), Capacitance: 100 mF, Voltage - Rated: 5.5 V.