CHM-5R5L474R-TW
CHM-5R5L474R-TW CDA (Zhifengwei Technology)
Bus_Elx_DS_4032_CHM_Series-1.pdf
Виробник: CDA (Zhifengwei Technology)
Description: 5.5V 0.47F 18*9*16 T/L EDLC
Packaging: Box
Package / Case: Radial
Size / Dimension: 0.709" L x 0.354" W (18.00mm x 9.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 65°C
Termination: PC Pins
ESR (Equivalent Series Resistance): 360mOhm @ 1kHz
Lifetime @ Temp.: 1000 Hrs @ 65°C
Height - Seated (Max): 0.669" (17.00mm)
Capacitance: 470 mF
Voltage - Rated: 5.5 V
на замовлення 899 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 5.5V 0.47F 18*9*16 T/L EDLC, Packaging: Box, Package / Case: Radial, Size / Dimension: 0.709" L x 0.354" W (18.00mm x 9.00mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 65°C, Termination: PC Pins, ESR (Equivalent Series Resistance): 360mOhm @ 1kHz, Lifetime @ Temp.: 1000 Hrs @ 65°C, Height - Seated (Max): 0.669" (17.00mm), Capacitance: 470 mF, Voltage - Rated: 5.5 V.