CHM-5R5L505R-TW
CHM-5R5L505R-TW CDA (Zhifengwei Technology)
Bus_Elx_DS_4032_CHM_Series-1.pdf
Виробник: CDA (Zhifengwei Technology)
Description: 5.5V 5F 23*12*25 T/L EDLC
Packaging: Box
Package / Case: Radial
Size / Dimension: 0.906" L x 0.472" W (23.00mm x 12.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 65°C
Termination: PC Pins
ESR (Equivalent Series Resistance): 150mOhm @ 1kHz
Lifetime @ Temp.: 1000 Hrs @ 65°C
Height - Seated (Max): 1.024" (26.00mm)
Capacitance: 5 F
Voltage - Rated: 5.5 V
на замовлення 194 шт:
Написати відгук
Description: 5.5V 5F 23*12*25 T/L EDLC, Packaging: Box, Package / Case: Radial, Size / Dimension: 0.906" L x 0.472" W (23.00mm x 12.00mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 65°C, Termination: PC Pins, ESR (Equivalent Series Resistance): 150mOhm @ 1kHz, Lifetime @ Temp.: 1000 Hrs @ 65°C, Height - Seated (Max): 1.024" (26.00mm), Capacitance: 5 F, Voltage - Rated: 5.5 V.