Продукція > CHIPSEN > CHNR4030-680M-00000
CHNR4030-680M-00000
CHNR4030-680M-00000 Chipsen
4de111_225e2d1d0edd41fdabee884756f89afd.pdf
Виробник: Chipsen
Description: FIXED IND 68UH 520MA 1.128 OHM S
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.157" L x 0.157" W (4.00mm x 4.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 1.128Ohm
Current - Saturation (Isat): 720mA
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Supplier Device Package: 2-SMD
Height - Seated (Max): 0.118" (3.00mm)
Part Status: Active
Inductance: 68 µH
Current Rating (Amps): 520 mA
на замовлення 10000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 68UH 520MA 1.128 OHM S, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.157" L x 0.157" W (4.00mm x 4.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 1.128Ohm, Current - Saturation (Isat): 720mA, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Supplier Device Package: 2-SMD, Height - Seated (Max): 0.118" (3.00mm), Part Status: Active, Inductance: 68 µH, Current Rating (Amps): 520 mA.