Продукція > CHIPSEN > CHNR5040-560M-00000
CHNR5040-560M-00000
CHNR5040-560M-00000 Chipsen
4de111_5b7632d8ba5f458ba66d61c8131c9a77.pdf
Виробник: Chipsen
Description: FIXED IND 56UH 800MA 494 MOHM SM
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.197" L x 0.197" W (5.00mm x 5.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 494mOhm
Current - Saturation (Isat): 1A
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Supplier Device Package: 2-SMD
Height - Seated (Max): 0.157" (4.00mm)
Part Status: Active
Inductance: 56 µH
Current Rating (Amps): 800 mA
на замовлення 9000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 56UH 800MA 494 MOHM SM, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.197" L x 0.197" W (5.00mm x 5.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 494mOhm, Current - Saturation (Isat): 1A, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Supplier Device Package: 2-SMD, Height - Seated (Max): 0.157" (4.00mm), Part Status: Active, Inductance: 56 µH, Current Rating (Amps): 800 mA.