Продукція > CHIPSEN > CHNR8060-221M-00000
CHNR8060-221M-00000
CHNR8060-221M-00000 Chipsen
4de111_f3fdc7c6c561447d9fc9ee279664d07c.pdf
Виробник: Chipsen
Description: FIXED IND 220UH 820 MA 884 MOHM
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.315" L x 0.315" W (8.00mm x 8.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Semi-Shielded
Type: Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 884mOhm
Current - Saturation (Isat): 1.2A
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Supplier Device Package: 2-SMD
Height - Seated (Max): 0.236" (6.00mm)
Inductance: 220 µH
Current Rating (Amps): 820 mA
на замовлення 8000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 800
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 220UH 820 MA 884 MOHM, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.315" L x 0.315" W (8.00mm x 8.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Semi-Shielded, Type: Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 884mOhm, Current - Saturation (Isat): 1.2A, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Supplier Device Package: 2-SMD, Height - Seated (Max): 0.236" (6.00mm), Inductance: 220 µH, Current Rating (Amps): 820 mA.