Продукція > VISHAY > CHP0805K2491FBT
CHP0805K2491FBT
CHP0805K2491FBT Vishay
chp.pdf
Виробник: Vishay
Res Thick Film 0805 2.49K Ohm 1% 0.2W(1/5W) ±100ppm/°C Pad SMD T/R
Написати відгук