CHQ-2R7407R-TW
CHQ-2R7407R-TW CDA (Zhifengwei Technology)
bus_elx_ds_4015_CHQ_series.pdf
Виробник: CDA (Zhifengwei Technology)
Description: 2.7V 400F 35*70 T/L4 EDLC
Packaging: Box
Package / Case: Radial, Can
Size / Dimension: 1.378" Dia (35.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Termination: PC Pins
ESR (Equivalent Series Resistance): 1.2mOhm @ 1kHz
Lifetime @ Temp.: 1000 Hrs @ 85°C
Height - Seated (Max): 2.756" (70.00mm)
Capacitance: 400 F
Voltage - Rated: 2.7 V
на замовлення 89 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 2.7V 400F 35*70 T/L4 EDLC, Packaging: Box, Package / Case: Radial, Can, Size / Dimension: 1.378" Dia (35.00mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Termination: PC Pins, ESR (Equivalent Series Resistance): 1.2mOhm @ 1kHz, Lifetime @ Temp.: 1000 Hrs @ 85°C, Height - Seated (Max): 2.756" (70.00mm), Capacitance: 400 F, Voltage - Rated: 2.7 V.