CHQ-2R7507R-TW
CHQ-2R7507R-TW CDA (Zhifengwei Technology)
bus_elx_ds_4015_CHQ_series.pdf
Виробник: CDA (Zhifengwei Technology)
Description: 2.7V 500F 35X85 T/L4 EDLC
Packaging: Box
Tolerance: -10%, +30%
Package / Case: Radial, Can
Size / Dimension: 1.378" Dia (35.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 65°C
Lead Spacing: 1.047" (26.60mm)
Termination: PC Pins
ESR (Equivalent Series Resistance): 2.4mOhm @ 1kHz
Lifetime @ Temp.: 1500 Hrs @ 65°C
Height - Seated (Max): 2.618" (66.50mm)
Capacitance: 500 F
Voltage - Rated: 2.7 V
на замовлення 28 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 2.7V 500F 35X85 T/L4 EDLC, Packaging: Box, Tolerance: -10%, +30%, Package / Case: Radial, Can, Size / Dimension: 1.378" Dia (35.00mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 65°C, Lead Spacing: 1.047" (26.60mm), Termination: PC Pins, ESR (Equivalent Series Resistance): 2.4mOhm @ 1kHz, Lifetime @ Temp.: 1500 Hrs @ 65°C, Height - Seated (Max): 2.618" (66.50mm), Capacitance: 500 F, Voltage - Rated: 2.7 V.