CHQ1088152
CHQ1088152 Quantic Evans
CHQ_Datasheet_111021_13844272.pdf
Виробник: Quantic Evans
Description: Wet Tantalum
Tolerance: ±10%
Features: Wet Tantalum
Packaging: Retail Package
Package / Case: Radial, Can
Size / Dimension: 1.400" Dia (35.56mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Hermetically Sealed
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Lead Spacing: 0.400" (10.16mm)
ESR (Equivalent Series Resistance): 200mOhm
Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 85°C
Height - Seated (Max): 0.312" (7.93mm)
Part Status: Active
Capacitance: 1500 µF
Voltage - Rated: 88 V
на замовлення 1 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: Wet Tantalum, Tolerance: ±10%, Features: Wet Tantalum, Packaging: Retail Package, Package / Case: Radial, Can, Size / Dimension: 1.400" Dia (35.56mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Hermetically Sealed, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Lead Spacing: 0.400" (10.16mm), ESR (Equivalent Series Resistance): 200mOhm, Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 85°C, Height - Seated (Max): 0.312" (7.93mm), Part Status: Active, Capacitance: 1500 µF, Voltage - Rated: 88 V.