CHQ3100332
CHQ3100332 Quantic Evans
CHQ_Datasheet_111021_13844272.pdf
Виробник: Quantic Evans
Description: Wet Tantalum
Packaging: Retail Package
Tolerance: ±10%
Features: Wet Tantalum
Package / Case: Radial, Can
Size / Dimension: 1.400" Dia (35.56mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Hermetically Sealed
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Lead Spacing: 0.400" (10.16mm)
ESR (Equivalent Series Resistance): 75mOhm
Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 85°C
Height - Seated (Max): 0.608" (15.44mm)
Part Status: Active
Capacitance: 3.3 mF
Voltage - Rated: 100 V
на замовлення 1 шт:
Написати відгук
Description: Wet Tantalum, Packaging: Retail Package, Tolerance: ±10%, Features: Wet Tantalum, Package / Case: Radial, Can, Size / Dimension: 1.400" Dia (35.56mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Hermetically Sealed, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Lead Spacing: 0.400" (10.16mm), ESR (Equivalent Series Resistance): 75mOhm, Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 85°C, Height - Seated (Max): 0.608" (15.44mm), Part Status: Active, Capacitance: 3.3 mF, Voltage - Rated: 100 V.