CHT-5R5L355R-TW
CHT-5R5L355R-TW CDA (Zhifengwei Technology)
Bus_Elx_DS_4037_CHT_Series1.pdf
Виробник: CDA (Zhifengwei Technology)
Description: 5.5V 3.5F 20*10*22 T/DA EDLC
Packaging: Box
Package / Case: Radial, Can
Size / Dimension: 0.787" L x 0.394" W (20.00mm x 10.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Termination: PC Pins
ESR (Equivalent Series Resistance): 140mOhm @ 1kHz
Lifetime @ Temp.: 1000 Hrs @ 85°C
Height - Seated (Max): 0.925" (23.50mm)
Capacitance: 3.5 F
Voltage - Rated: 5.5 V
на замовлення 164 шт:
Написати відгук
Description: 5.5V 3.5F 20*10*22 T/DA EDLC, Packaging: Box, Package / Case: Radial, Can, Size / Dimension: 0.787" L x 0.394" W (20.00mm x 10.00mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Termination: PC Pins, ESR (Equivalent Series Resistance): 140mOhm @ 1kHz, Lifetime @ Temp.: 1000 Hrs @ 85°C, Height - Seated (Max): 0.925" (23.50mm), Capacitance: 3.5 F, Voltage - Rated: 5.5 V.