CHT-5R5L474R-TWQ
CHT-5R5L474R-TWQ CDA (Zhifengwei Technology)
CHT.pdf
Виробник: CDA (Zhifengwei Technology)
Description: 5.5V 0.47F 9*4*27 T/DA EDLC
Packaging: Bag
Package / Case: Radial, Can
Size / Dimension: 0.354" L x 0.157" W (9.00mm x 4.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Lead Spacing: 0.688" (17.50mm)
Termination: PC Pins
ESR (Equivalent Series Resistance): 1.1Ohm @ 1kHz
Lifetime @ Temp.: 1000 Hrs @ 85°C
Height - Seated (Max): 1.122" (28.50mm)
Capacitance: 470 mF
Voltage - Rated: 5.5 V
на замовлення 229 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 5.5V 0.47F 9*4*27 T/DA EDLC, Packaging: Bag, Package / Case: Radial, Can, Size / Dimension: 0.354" L x 0.157" W (9.00mm x 4.00mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Lead Spacing: 0.688" (17.50mm), Termination: PC Pins, ESR (Equivalent Series Resistance): 1.1Ohm @ 1kHz, Lifetime @ Temp.: 1000 Hrs @ 85°C, Height - Seated (Max): 1.122" (28.50mm), Capacitance: 470 mF, Voltage - Rated: 5.5 V.