CHT-5R5L504R-TW
CHT-5R5L504R-TW CDA (Zhifengwei Technology)
CHT.pdf
Виробник: CDA (Zhifengwei Technology)
Description: 5.5V 0.5F 16*8*14 T/DA EDLC
Packaging: Bag
Package / Case: Radial, Can
Size / Dimension: 0.630" L x 0.315" W (16.00mm x 8.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Lead Spacing: 0.688" (17.50mm)
Termination: PC Pins
ESR (Equivalent Series Resistance): 320mOhm @ 1kHz
Lifetime @ Temp.: 1000 Hrs @ 85°C
Height - Seated (Max): 0.610" (15.50mm)
Capacitance: 500 mF
Voltage - Rated: 5.5 V
на замовлення 101 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 5.5V 0.5F 16*8*14 T/DA EDLC, Packaging: Bag, Package / Case: Radial, Can, Size / Dimension: 0.630" L x 0.315" W (16.00mm x 8.00mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Lead Spacing: 0.688" (17.50mm), Termination: PC Pins, ESR (Equivalent Series Resistance): 320mOhm @ 1kHz, Lifetime @ Temp.: 1000 Hrs @ 85°C, Height - Seated (Max): 0.610" (15.50mm), Capacitance: 500 mF, Voltage - Rated: 5.5 V.