CHT-5R5L505R-TWX
CHT-5R5L505R-TWX CDA (Zhifengwei Technology)
CHT.pdf
Виробник: CDA (Zhifengwei Technology)
Description: 5.5V 5F 25*13*22 T/DA EDLC
Packaging: Box
Package / Case: Radial, Can
Size / Dimension: 0.984" L x 0.512" W (25.00mm x 13.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Lead Spacing: 0.688" (17.50mm)
Termination: PC Pins
ESR (Equivalent Series Resistance): 90mOhm @ 1kHz
Lifetime @ Temp.: 1000 Hrs @ 85°C
Height - Seated (Max): 0.925" (23.50mm)
Capacitance: 5 F
Voltage - Rated: 5.5 V
на замовлення 276 шт:
Написати відгук
Description: 5.5V 5F 25*13*22 T/DA EDLC, Packaging: Box, Package / Case: Radial, Can, Size / Dimension: 0.984" L x 0.512" W (25.00mm x 13.00mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Lead Spacing: 0.688" (17.50mm), Termination: PC Pins, ESR (Equivalent Series Resistance): 90mOhm @ 1kHz, Lifetime @ Temp.: 1000 Hrs @ 85°C, Height - Seated (Max): 0.925" (23.50mm), Capacitance: 5 F, Voltage - Rated: 5.5 V.